محسن
میهمان

باسلام پرشیا مدل ۸۴دارم باطریساز اومد کلید بین راه فنها بذاره که دستی بعضی مواقع فعالش کنم که‌نتونست زد ای سی یو رو‌سوزوند رفتم هزینه کردم ای سی یو رو تعمیر کردم بد دورتند فنها عمل نمیکرد وبگیر نگیر داشت دادم درست کنه برداشت سیم کولر رو دوتا سیم شو بهم اتصال داد کولر میگرفتم کارمیکرد جفت فنها تا بعدازیکی دوروز که گذشت طبق روال کولر گرفتم یک دفعه گاز کولر از سوپاپ کمپرسور تخلیه شد وامپر رفت تا نزدیکی خط قرمز ماشین وخاموش نکردم وموتورو هرجور شده خنک کردم اومدم رله ها رو تست کردم سالمه وفن درو کند وتند یکی شده اونم فقط سمت راننده کار میکنه وماشین تا کولر نگیریی اون یه فنم عمل نمیکنه ولی به محض گرفتن کولر دورتند اونم فقط سمت راننده عمل میکنه ولی امپر میره بالا واقعا خسته شدم از نبود مکانیک وباطریساز خوب وکاربلد چون جاهایی معرفی کردن رفتم اسم ورسم دار بودن ولی فقط پول گرفتن وماشین هنوز همونه‌ وتعقیریی نکرده خداوکیلی راهنماییم کنید بریدم دیگه ماشین ده روز نیست تعمیر اساسی کردم وهفت هشت میلیون تا الان کلی هزینه کردم هنوز همونه وتا امپر رو قرمز نره چراغ روشن‌نشه ایا واشر میتونه زده باشه ممنون طولانی شد